Zakup używanego samochodu to poważne decyzja, która powinna zostać dokładnie przemyślana. Decydujące się na taki krok, warto skorzystać z usług profesjonalistów, którzy nie tylko pomogą pomyślnie przejść przez cały proces zakupu, ale także dobiorą auto idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Sprawdź, ile kosztują starannie wyselekcjonowane, używane auta wysokiej jakości i gdzie je znaleźć.

Samochody używane z gwarancją

Longo Poland Sp. z o. o. to istniejąca na rynku od 2018 roku część LONGO GROUP, będącego największym sprzedawcą używanych aut w krajach bałtyckich. Głównym założeniem firmy jest kompleksowa obsługa i sprawne przeprowadzenie klienta przez cały proces zakupu używanego samochodu, zapewniając przy tym maksymalną satysfakcję i pełen profesjonalizm.

W Longo.pl klienci otrzymują gwarancję szerokiego asortymentu, w skład którego wchodzą najbardziej popularne modele samochodów produkcji niemieckiej, francuskiej, japońskiej, koreańskiej i nie tylko.

Co więcej, transakcje dokonane we współpracy z longo.pl to stuprocentowa wygoda i bezpieczeństwo. Wykwalifikowany zespół zadba o to, by w każdym przypadku przeprowadzić klienta przez proces zakupu, towarzysząc mu od momentu rozpoczęcia transakcji, aż do jej zakończenia – zarówno w formie stacjonarnej, jak i mobilnej, gwarantując przy tym konkurencyjne ceny i najwyższą jakość.

Ceny samochodów używanych – oferty dopasowane do potrzeb

Longo.pl oferuje wyłącznie sprawdzone samochody, które zostały zakupione w Holandii, Belgii lub Niemczech. Każde auto, które zostaje oddane do sprzedaży, przechodzi szczegółowe badania i musi spełniać wysokie standardy firmy.
Dlatego też w swojej ofercie longo.pl posiada wyłącznie pojazdy najbardziej znanych i szanowanych marek, takich jak: niemieckie audi, mercedes, skoda, opel, francuskie renault, peugeot, citroen, czy japońska toyota, nissan, infiniti, mazda, lub subaru.

Jeśli szukasz samochodu używanego najwyższej jakości, który został sprawdzony przez specjalistów i posiada oficjalne dokumenty, w tym pewny i autentyczny przebieg, przyjrzyj się bliżej pojazdom oferowanym na longo.pl/katalog. Warto przy tym pamiętać, że firma oferuje konkurencyjne ceny, które odpowiadają jakości, biorąc pod uwagę między innymi faktyczny stan techniczny auta, jego rok produkcji, przebieg, wielkość silnika, czy bezwypadkowość. W ofercie longo.pl znajdziemy najlepsze marki w niskich cenach, które dodatków podlegają korzystnym opcjom finansowania.

Kilkuletnie Audi A3 z niskim przebiegiem można kupić już w granicach 80 tysięcy złotych, w korzystnych ratach leasingowych lub kredytowych, których miesięczny koszt to około 1000 złotych. BMW serii 3 , w podobnym roczniku, można kupić za podobną cenę. Mercedesa B klasy, także kilkuletniego, z przebiegiem w granicach 200km, znaleźć można już za około 65 tysięcy złotych, co oznacza ratę miesięczną w granicach 800-1000 złotych. 3-4-letniego Opla Insignia z niskim przebiegiem kupimy już za nieco ponad 60 tysięcy złotych, przy racie około 800-900 złotych. W podobnej cenie znaleźć można Skodę Octavia z rocznika 2018/19, której ceny schodzą nawet poniżej 55 tysięcy złotych, przy racie nieznacznie przewyższającej 700 złotych za miesiąc. Kilkuletniego VW Golfa z przebiegiem nieco ponad 100 tysięcy km kupimy już za około 50-60 tysięcy, w dogodnych ratach w granicach 600-800 złotych za miesiąc.

Chcesz kupić używany samochód? Poznaj możliwości finansowania

Longo Poland, poza sprzedażą używanych samochodów, oferuje swoim klientom dogodne i korzystne możliwości finansowania zakupu. W zależności od potrzeb, zgromadzonych środków i możliwości finansowych, firma zapewnia między innymi zakup auta finansowany poprzez:

• Leasing
• Pożyczka

Pierwsza opcja – czyli leasing, to idealne rozwiązanie dla osób, które zgromadziły część kapitału, który mógłby stanowić zaliczkę na zakup samochodu. W tym przypadku, właścicielem pojazdu na czas spłaty reszty należności, pozostaje firma leasingowa, jednak po spłacie należności w miesięcznych, korzystnych ratach, auto staje się własnością leasingobiorcy. Dodatkową zaletą leasingu są korzyści podatkowe, które z pewnością będą mogli wykorzystać właściciele firm.

Pożyczka na samochód to z kolei świetna opcja dla tych, którzy chcą kupić używane auto, nie posiadając odłożonego kapitału na wpłatę zaliczki. W takiej sytuacji – co odróżnia pożyczkę od leasingu – kupujący od razu nabywa prawo własności do pojazdu. Co więcej, klienci mają do wyboru dogodny wybór i dopasowanie długości finansowania, a także możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki.

Kupując używane auto, poza ceną i przebiegiem, warto zwrócić uwagę również na inne istotne czynniki, które decydują o jego wartości. Znaczenie ma przede wszystkim stan techniczny pojazdu, jego wyposażenie, estetyka i – co ważne – możliwości finansowania. W firmach takich jak longo.pl zyskujemy gwarancję jakości i konkurencyjnej ceny. Samochody sprowadzane z Holandii, Belgii, czy Niemiec, z uwzględnieniem odpowiednich wymagań (jak np. historia wypadkowa, czy sprawdzony przebieg), to gwarancja sprawności i jakości. Jeśli dodatkowo interesuje Cię zakup auta na dogodnych warunkach, z możliwością rozłożenia płatności na raty, lub leasingu, z pewnością powinieneś rozważyć skorzystanie z usług profesjonalistów, którzy pomogą Ci na każdym etapie – od wyboru wymarzonego samochodu, po finalizację jego zakupu.